Nerandate dominačio daikto?
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasistengsime juos įvykdyti.
Spauskite ČIA
Užklausa / pageidavimas
Uždaryti

Lauko sofos ir foteliai - minkšti lauko baldai

Rūšiuoti pagal:
Įsivaizduokite – karšta vasaros diena, rankoje laikote ledų porciją arba ledukų pilną vandens stiklinę ir taip norisi kieme patogiai atsisėsti, atsipalaiduoti ir smagiai leisti laiką. Tam, kad įgyvendintumėte šią svajonę, reikalingi lauko sofos ir foteliai. Šie baldai labai greitai ir puikiai įsikomponuoja bet kuriame kieme, pavėsinėje, lauko terasoje ar balkone. Taigi atėjo metas įgyvendint savo svajonę ir susikurti patrauklų ne tik namo interjerą, bet jau pats laikas pagalvoti ir apie eksterjerą.
Komplektas KORSIKA

Komplektą sudaro sofa 3-vietė, foteliai ir kavos staliukas.

1990 € 1890 €
Komplektas LUGO

Komplektą sudaro sofa 3-vietė, du foteliai, pufas ir kavos staliukas.

1570 € 1400 €
Komplektas VERONA

Komplekta sudaro sofa 2- vietė, du foteliai ir kavos staliukas. Parduodamas kartu su minštomis dalimis.

1100 € 990 €
Komplektas BORDO

Kompletą sudaro sofa, du foteliai ir kavos stalelis. Matmenys: sofas 176 x 81 cm. h - 84 cm. Fotelis 86 x 81 cm. h - 84 cm. Stalelis 93 cm. diametro. h - 34 cm. Vytelės spalva balta.

1500 € 1330 €
Komplektas SAGRES

Komplektą sudaro sofa, du foteliai ir kavos staliukas. Matmenys: sofa 147.5 x 72.5 cm. h - 84.5 cm. Fotelis 77.5 x 71 cm. h - 84.5 cm. Stalelis 120 x 70 cm. h - 34 cm. Vytelės spalva pilka.

1420 € 1300 €
Komplektas SICILIJA

Komplektą sudaro sofa 2-vietė, du foteliai ir kavos staliukas.

1590 € 1390 €
Komplektas FLORENCIJA

Lauko baldų komplektą sudaro sofa 3-vietė, du foteliai ir kavos staliukas.

1700 € 1550 €
Sodo baldai, kuriuos sudaro lauko sofos ir foteliai yra vienas svarbiausių pirkinių planuojant susikurti jaukią aplinką kieme. Šie lauko baldai dažniausiai yra gaminami iš tvirtų vytelių. Taip yra todėl, kad Jūsų poilsis būtų tikrai kokybiškas ir užtikrintas.Jūs galite rinktis tokius baldų komplektus, kurie turi ir minkštas dalis. Tuomet sėdėti bus žymiai jaukiau ir maloniau tiek karštą vasarą dienos, tiek šaltesnį rudens vakarą, kuomet galėsite pasišildyti po elektrine lempa smagiai įsisukę po pledu. Šie baldai, kad ir kur jie ras vietą Jūsų būste ar kieme, visada maloniai kvies prisėsti ar išsitiesti. Jie padeda mums atsipalaiduoti ir pamiršti visus dienos vargus. Dizaineriai yra suprojektavę tokius sodo baldų komplektus, kuriuos sudaro tik lauko sofos ir foteliai, bet yra ir tokių, kuriuos papildo prie jų priderinti staliukai.
Prekių krepšelis
Pasirinkta prekių: 0

Prenumeruok naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai, ypatingos nuolaidos - tik naujienlaiškio prenumeratoriams