Nerandate dominačio daikto?
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasistengsime juos įvykdyti.
Spauskite ČIA
Užklausa / pageidavimas
Uždaryti

Lauko stalai ir kėdės

Rūšiuoti pagal:
Tiems, kurie mėgsta leisti laiką savo namo terasoje ar kieme, tikrai yra reikalingi lauko stalai ir kėdės. Tai baldai, ant kurių galima atsisėsti patiems, pasodinti atėjusį svečią, išgerti puodelį rytinės kavos ar smagiai padiskutuoti su šeima. Šie sodo baldai vasaros metu gali stovėti lauke, o atėjus šaltajam metų sezonui atras vietą žiemos sode, balkone ar palėpėje.
Komplektas 3

Valgomojo laukų baldų komplektas. Stalas ir keturi krėslai. Vytelė pilka, stalviršis tamsiai pilkas sendintas. Matmenys: stalas 1,39 x 0,80m. h - 0,70 m.; krėslas 0,63 x 0,57m. h - 0,9m.

530 €
Komplektas PALERMAS

Komplektą sudaro apvalus stalas su grūdinto stiklo stalviršiu ir 4 kėdės.

1590 € 1300 €
Komplektas CARIBEAN

Vytelė ruda. Komplektą sudaro stalas ir šešios kėdės, kartu su minkšta dalimi.

1750 € 1590 €
Komplektas NAPOLI

Valgomojo lauko baldų komplektas. Stalas ir aštuonios sulankstomos kėdės. Stalo matmenys: 1,8 x 1,07. H - 0,76 m. + 0,5 intarpas.

990 €
Komplektas CAPRI

Stalas ir 8 pinti krėslai. Stalo matmenys: 2 x 1 m. H - 0,76 m. Stalo metalas aliuminio. Stalviršis iš plastiko dervos, todėl atsparus atšiauriom oro salygom.

1290 €
Lauko stalai ir kėdės yra viena iš paklausiausių prekių, nes jie gali būti naudojami visais metų laikais tiek patalpų viduje, tiek lauke. Šie lauko baldai taip pat yra mėgiami lauko kavinių ar net ofisų, kai modernaus dizaino sodo baldai: stalai ir kėdės, įsikuria biuro virtuvėlėje, laukiamajame ar hole. Kiekvienas baldas labai greitai suranda savo vietą kiekvienoje erdvėje. Neišimtis ir lauko stalai su kėdėmis. Vargu ar įmanoma atsispirti malonumui atsikėlus ryte išeiti į terasą ar kiemą su puodeliu kavos ar arbatos, prisėsti prie staliuko ant patogios kėdės ir klausytis paukščių čiulbesio, skaityti pirmąsias dienos naujienas ar paprasčiausiai planuoti dienos darbus. Šie lauko baldai yra sukurti tokie, kad prie jų gali būti patogu bei malonu tiek valgyti, tiek leisti kavos pertraukėlę ar net dirbti kompiuteriu, skaityti knygą.
Prekių krepšelis
Pasirinkta prekių: 0

Prenumeruok naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai, ypatingos nuolaidos - tik naujienlaiškio prenumeratoriams