Nerandate dominačio daikto?
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasistengsime juos įvykdyti.
Spauskite ČIA
Užklausa / pageidavimas
Uždaryti

Renkamės lauko baldus.

 

 

Lauko baldų komplektas.

Jeigu planuojate savo kieme pasistatyti naujų baldų komplektą, iš karto susidursite su keblumu, kaip juos išsirinkti. Tam gali prireikti nemažai laiko ir pastangų, aiškinantis ir besidomint, kurie baldai yra geriausi, ilgaamžiškiausi ir geriausiai tiks Jūsų sodui. Visi puikiai žinome, kad atėjus tinkamam orui vakaroti lauke turime būti tam pasirengę. Kieme aplinka turi kviesti čia pabūti ir maloniai praleisti laiką. Tad reikia tuo pasirūpinti ir išsirinkti tokius lauko baldus, kurie teiktų kuo daugiau gerų emocijų Jums ir Jūsų artimiesiems.

 

Lauko baldus derėtų rinktis atidžiai. Prieš įsigydami gerai pagalvokite, kur norėsite juos statysite ir kam naudosite: ar jie bus naudojami draugų vakarėliams, ar ramioms kavos pertraukėlėms. Kur ir kaip baldai bus statomi: ar ant ant vejos, o galbūt terasoje ant tvirto pagrindo? Atsakymai padės apsispręsti, ar užteks skėčio ir lengvų baldų ant vejos, ar reikės viso medinių baldų komplekto. Rinktis tikrai yra iš ko. Lauko baldų pasiūla gali Jus maloniai nustebinti, bet kartu ir sugluminti. Tad pasistengsime trumpai ir išsamiai pateikti informaciją ir padėti išsirinkti lauko baldus.

Lauko baldų komplektas.

 

Visuomet rinkdamiesi lauko baldus vadovaukitės pagrindiniu kriterijumi - jų pagaminimo medžiagomis. Ypač tai svarbu, jeigu ruošiatės juos laikyti lauke viso sezono metu. Tokiu atveju medžiaga turi būti itin patvari, kad atlaikytų įvairiausias oro sąlygas. Mūsų siūlomi lauko baldai puikiai tinka ir išsilaiko pačiomis keisčiausiomis oro sąlygomis. Žinoma ir savaime suprantama, jeigu turite vietą juos laikyti saugiai atėjus žiemai - tuomet pravartu tuo pasinaudoti. Tai baldai tarnaus ilgesnį laiko tarpą.

 

Mediniai lauko baldai - tai natūrali ir patraukli Jūsų sodo puošmena. Jie puikiai gali stovėti tiek namo kieme, tiek terasoje. Ąžuolo bei uosio medienos baldai pabrėžia Jūsų gamtos kampelio jaukumą,

Tiko medienos lauko baldų komplektas.

 nuotaiką, harmoniją ir vientisumą. Ypač patartina renkantis medinius lauko baldus žinoti, iš kokios medienos jie yra pagaminti. Labai gerai, jeigu tai lietuviška, mūsų miškuose išauginta mediena, tuomet ji greitai pritaps prie Jūsų sodo aplinkos ir susilies su ja. Siūlome medinius lauko baldų komplektus, kuriuos sudaro stalas su kėdėmis arba suolais. Jie yra kokybiški ir ilgaamžiai baldai, kurie Jums tarnaus ne vieną sezoną.

 

Sodobaldai.lt kviečia įsigyti solidžius ir estetiškus bei kartu ilgaamžius lauko baldus. Plačiau apie jų gamyboje naudojamas medžiagas galite pasiskaityti čia. Dėl naudojamų kokybiškų medžiagų baldai neskilinėja ir nesisluoksniuoja. Taip pat labai maža supuvimo tikimybė. Jie atsparūs drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams bei reikalauja vos minimalios priežiūros.

 

Dar viena lauko baldų rūšis - tai plieniniai baldai. Didžiausias jų trūkumas - didelis svoris.  Tačiau tai gali atpirkti jų ilgaamžiškumas. Jei šie baldai yra tinkamai prižiūrimi, gali būti naudojami daug metų. 

Metaliniai lauko baldai.

 

Jei norite šiek tiek lengvesnių baldų, galite rinktis aliuminio arba ketaus baldus. Šios medžiagos nepasižymi ilgaamžiškumu. Tad žinokite iš anksto, ar norėsite lengvų ir nešiojamų baldų, kad prireikus staliuką galėtumėte nusinešti į saulėtą vietą, o lyjant lietui - į terasą. Būtinai atsižvelkite į savo poreikius renkantis lauko baldus. Turėdami masyvius baldus turėsite pastovią poilsio vietelę, kur galėsite ramiai atsipalaiduoti. Tuo tarpu lengvai nešiojami baldai suteiks daugiau judėjimo ir pasirinkimo laisvės. Visi metaliniai lauko baldai yra patogūs ir praktiški.

 

 

Vieni populiariausių yra pinti lauko baldai. 

Pintas lauko baldų komplektas.

 Jei yra šiuolaikiški ir stilingi. Iš pirmo žvilgsnio pinti, sodui tinkami, baldai gali pirkėją atbaidyti dėl neatsparumo oro sąlygoms, tačiau taip tikrai nėra ir baimintis nėra ko. Pintų baldų mėgėjai gali rinktis iš dirbtinio pluošto pintus lauko baldus. Šio tipo baldams naudojamos medžiagos yra malonios ir akiai, ir prisilietimui. Netgi dirbtines vyteles gali būti sunku atskirti nuo natūralių. Jos bus atsparios aplinkos poveikiui, turinčios faktūrą ar be jos bei įvairių atspalvių. Šio tipo baldai puikiai susilieja su gamta ir sudaro vientisą kompoziciją. Patikimi ir kokybiški stalai, sofos bei kėdės išsiskiria neįprastomis formomis ir unikaliu dizainu, todėl papuoš kiekvieną sodo aplinką.

 

Jei pastebėjote, lauko baldai gali būti su pagalvėlėmis arba be jų. Tad kiekvienas komplektas yra skirtingas, tačiau jei ir įsigijote baldus be minkštų dalių, jas bet kuriuo metu galėsite nusipirkti papildomai. Taip galėsite pagalvėles ir čiužinukus derinti prie namo ar žydinčių gėlių. Visada apgalvokite, kur vėliau laikysite įsigytas pagalves ir užtiesalus. Nuo ilgo aplinkos poveikio jie gali pakisti, tad rekomenduojame įsigyti kompaktiškas ir patogias bei stilingas pagalvių dėžes.

 

Lauko baldai - tai patogiausias būdas sujungti namų jaukumą su natūralia gamta Jūsų kieme. Visada esame pasiruošę padėti ir patarti renkantis lauko baldus. Susisiekite su mumis ir suteiksime nemokamą konsultaciją.

 

 

 

 

 

 

Prekių krepšelis
Pasirinkta prekių: 0

Prenumeruok naujienlaiškį!

Geriausi pasiūlymai, ypatingos nuolaidos - tik naujienlaiškio prenumeratoriams